” تبلیغات قلب تپنده هر کسب و کاری می باشد”

” پرس و جو” کمک خواهد کرد که برای موفقیت در کسب و کارتان ،تبلیغاتی بهینه،هدفمند و موثر داشته باشید .

ما وظیفه خود می دانیم که به روش های نوین و اثرگذار، قدم های بنیادی برای رونق کسب و کار شما برداریم،قطعا رونق کسب و کار شما،اعتبار و افتخاری برای ما خواهد بود.

ما مهمترین قدم(قدم اول) را برای رونق کسب و کارتان بر می داریم،قدم های بعدی را با اختیار و رضایت شما ،با همدیگر بر می داریم.

قدم اول: ما در بخش “ثبت رایگان اطلاعات شغلی“امکانات کاملی را در اختیارتان قرار می دهیم تا شما برای همیشه و به صورت کاملا رایگان اطلاعات کسب و کارتان را در سامانه “پرس و جو”،ذخیره و به دیگران معرفی می کنید.(امکانات این بخش شامل: اطلاعات پایه/اطلاعات تماس/ساعات کاری/موقعیت مکانی از روی نقشه و گالری تصاویر می باشد)

 

قدم دوم:ضمن برخورداری از امکانات قدم اول،در صورت تمایل به انجام تبلیغات ویژه، هر کدام از پنل های نقره ای و یا طلایی را با امکانات مربوطه،می توانید انتخاب کنید.

(امکانات این بخش شامل:اولویت نمایش وقرار گرفتن در بالای لیست کسب و کار مربوطه و زودتر دیده شدن /بارگذاری گالری تصاویر بیشتر/امکان بارگذاری لینک ویدیو از کسب و کار، می باشد)

 


(لینک صفحه آگهی های شما)

 

قدم سوم: ضمن برخورداری از امکانات قدم اول،چنانچه درخواست تبلیغات کاملا سفارشی و متمایز برای کسب و کارتان را داشته باشید ،ما آگهی شما را در صفحه اصلی در معرض نمایش تمام بازدیدکنندگان سایت قرار می دهیم.

توضیح: برای انتخاب قدم دوم و یا سوم می بایست حتما قدم اول را اجرا و انتخاب کرده و از امکانات آن استفاده کنید.

قدم چهارم:

ما از طریق اینستاگرام” پرس و جو” کسب و کارتان را رایگان به دیگران معرفی می کنیم.کافیست اینستاگرام پرس و جو را دنبال کنید و عکس و یا کلیپ با کیفیت از کسب و کارتان را برای پست کردن در اینستاگرام برای ما ارسال کنید .

” با آرزوی موفقیت برای شما “

 

 

 

 

سخن بزرگان در مورد تبلیغات:

 

هنری فورد : شرکتی که بخاطر صرفه جویی در هزینه ها، تبلیغات خود را متوقف می کند.
مانند کسی است که برای صرفه جویی در وقت ساعتش را متوقف کند.

……………………………………

بیل گیتس:

“اگه من 100 دلار پول داشتم90 درصد آنرا هزینه تبلیغات میکردم و تنها 10 درصد آنرا در کار استفاده میکردم.

………………………………………..

 مارک توئین : بسیاری از چیز های کوچک به واسطه تبلیغات صحیح، بزرگ شدند.